سئو

دانلود فیلم آموزشی تجزیه و تحلیل وب سایت در سئو – Lynda.com با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آموزشی تجزیه و تحلیل وب سایت در سئو – Lynda.com  با زیرنویس فارسی

تجزیه و تحلیل وب : Search Engine Optimization یا به طور اختصار SEO یکی از مواردی است که در طراحی یک وب سایت موفق حتما باید به آن توجه شود. امروزه طبق آمار منتشر شده ۸۰ درصد ورودی وب سایت ها و استفاده ی کاربران توسط موتور های جست و جو و در رأس آن ها موتور جست و جوی گوگل انجام می شود. بنابراین برای یک وب سایت بسیار مهم است که وقتی یک کاربر یک موضوع یا کلمه را در موتور جست و جو وارد می کند در بین سایت هایی که در صفحه ی اول جست و جو قرار دارند وجود داشته باشد.

سئو یک علم است و برای افزایش سئوی یک وب سایت باید نکات گوناگون و متعددی را فرا گرفت تا با انجام و رعایت آن ها باعث بهینه سازی وب سایت خودتتان و در نتیجه قرار گرفتن در صفحه های اول نتایج جست و جو شوید. این کار به افزایش بازدید و ورودی از موتور های جست و جو بسیار کمکخواهد کرد. ضمن اینکه با یادگیری این علم می توانید برای وب سایت های دیگر با دریافت هزینه این کار را انجام دهید و درآمد بسیار خوبی داشته باشید.
در دوره ی آموزشی Analyzing Your Website to Improve SEO شما با مفهوم سئو، طریقه ی کارکرد موتورهای جست و جو، ایندکسینگ، کار با امکانات گوگل، کلمات کلیدی یا Keywords، استفاده از متا تگ های مناسب،‌کار با +Google، بهینه سازی کد و قالب و… آشنا می شوید.

 

سرفصل دروس این مجموعه :

۰۰٫ Introduction

۰۱٫ Getting to Know SEO

۰۲٫ Preparing to Optimize Your Site

۰۳٫ Building the Optimization Foundation

۰۴٫ Working with Outward-Facing Components

۰۵٫ Coordinating with the Outside World

۰۶٫ Conclusion

 

این مجموعه دارای زیر نویس فارسی داخل خود فایل های فیلم می باشد.

لینک دانلود به علت شکایت سازنده محترم حذف گردید.

آموزش سئو با سورس جدید خدمت دوستان در سریعترین زمان ارسال می گردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن